DOLČE Group a.s. - developer
  Výstavba rodinných domů, developerské projekty, bytové komplexy

Profil společnosti

Naše společnost se zabývá výstavbou rodinných RD za velmi výhodné ceny.

Technologie výstavby je výhradně formou nízkoenergetických stavebních postupů, kdy generálním dodavatelem našich staveb je společnost RD Rýmařov držitel certifikátu kvality ISO 9007, která pro naši společnost realizuje individuální projekty a úpravy RD vč.celkové finální realizace.

Díky nejnovějším stavebním technologiím je stavba RD dokončena ve výborné kvalitě do 30 dnů od dokončené základové desky.

Moderní technologie výstavby vám zaručuje perfektní rovinatost všech vnitřních příček a 100% kvalitu každého byť drobného detailu vašeho nového domu.

Samozřejmostí je i možnost širokého výběru materiálů, barev, odstínu a individuálních řešení pro každého zákazníka na základě osobního vkusu a přání.

Pro všechny naše klienty se snažíme vybírat velmi kvalitní lokality v bezprostřední blízkosti Prahy s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností.

Uvědomujeme si, že valná většina našich klientů preferuje bydlení s možností využití vlastní zahrádky , zaparkovat svůj automobil na vlastním pozemku, dobré dispoziční řešení umožňující dostatek prostoru pro celou rodinu , minimální spotřebu energií, kvalitní prostředí okolní krajiny a rychlou dostupnost do zaměstnání, školy, školky a občanské vybavenosti, to vše za co nejnižší možnou cenu.

Vzhledem ke kvalitnímu modernímu designu našich nových domů, praktickému dispozičnímu řešení a vysoké kvalitě každého detailu stavby nabízíme velmi výhodné ceny pro realizaci vašeho nového bydlení.

Cena za každý nový dům nebo byt je vždy vč.DPH, kompletně dokončeného a funkčního RD připraveného k nastěhování ve vysokém standardu RD Rýmařov.

Kdykoliv nás kontaktujte, rádi vám poskytneme podrobné informace ohledně vašeho nového bydlení.

 
 
DOLČE Group a.s. - developer   |   Výstavba rodinných domů, developerské projekty, bytové komplexy Úvod   |   Nahoru
B7 design     Úvodní strana   |   Profil společnosti   |   Financování   |   Partneři   |   Připravujeme   |   Kontakty